SİGORTALI GİRİŞİ
Kayıtlı bilgilerinizi ve prim yatırımlarınızı görüntüleyin, kısa vadeli yardımlarınız hakkında bilgi alın.
KURUMSAL GİRİŞ
 
Kamu görevlileri, işveren ve işyeri yetkilileri, muhasipler ile banka, eczane ve tedarikçi yetkilileri girişi.
MÜRACAAT TAKİBİ
Dairemize yapmış olduğunuz müracaatların ne aşamada oldukları ile ilgili bilgi alın.
SİGORTALI GİRİŞİ

Sigortalı bilgilerinizi görüntülemek için kimlik ve sigorta numaranızı girmeniz gerekir. Yabancı uyruklu sigortalılarımız, giriş yapmak için sistemimizde kayıtlı olan pasapart numaralarını da kullanabilirler. Sigorta numaranızı bilmiyorsanız, detaylı kimlik bilgilerinizi doldurarak da giriş yapabilirsiniz. Kimlikle giriş yapmak için tıklayın. 2008 yılından önceki uygulamalardan dolayı, ilk defa 2008 yılı öncesi sigortalanan yabancı uyruklu sigortalılarımızın kimlik bilgileri kayıtlı olmayabilir. Giriş sırasında yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak Facebook sayfamıza özel mesaj göndererek yardım alabilirsiniz.

KURUMSAL GİRİŞ

Kurumsal işlemler için online işlem merkezine giriş yapması gereken kişi ve kurumlar, dairemiz tarafından verilen kullanıcı kodu ve parolayı kullanarak giriş yapabilirler. İşverenler, işveren temsilcisi muhasipler, bankalar, eczaneler ve kamu görevlileri bu bölümden giriş yapmalıdır. Kamu görevlisi işlemleri için, kullanıcı adınız kimlik numaranızla aynıdır. Sitemizde sunulan uygulamaları kullanmak için kurumunuz aracılığıyla dairemize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

AF İŞLEMLERİ

Af işlemleri için öncelikle şubelerimizdeki hukuk servislerine başvurup bir af müracaatında bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra, e-posta adresinize gönderilecek olan takip kodunu kullanarak sisteme giriş yapabilir, af başvurunuzun durumunu öğrenebilir ve bordrolarınızı hazırlayabilirsiniz.